кафедра управління персоналом, економіки праці та економічної теорії

Кафедра управління персоналом, економіки праці та економічної теорії

Кафедра управління персоналом, економіки праці та економічної теорії Полтавського університету економіки і торгівлі була створена (як кафедра Управління персоналом та економіки праці) 10 липня 2006 року. Свою теперішню назву кафедра отримала у 2018 році як результат реорганізаційних заходів та об’єднання з кафедрою Економічної теорії та прикладної економіки.

З моменту заснування до сьогодні кафедру очолює доктор економічних наук, професор Костишина Тетяна Адамівна.

«В основі управлінського процесу завжди лежать компетентність, взаєморозуміння, емпатія, здатність до діалогу та компроміс. Це аксіома ефективного управління, яку в повній мірі засвоюють і застосовують на практиці наші студенти-випускники», – так характеризує роботу свого підрозділу досвідчений керівник, науковець, педагог-інноватор Костишина Т.А.

На кафедрі працює згуртований і творчий колектив професіоналів з питань управління персоналом, лідерства, економіка праці та соціально-трудових відносин, кадрового адміністрування, рекрутингу, оплати праці, мотивації персоналу, якості трудового життя, психології праці, управління конфліктами, управління командами  та ін.

Високий науковий рівень, якісне навчально-методичне забезпечення, професійний професорсько-викладацький склад кафедри були підтверджені висновками акредитаційних комісій.

Кафедра забезпечує професійну фундаментальну фахову, наукову підготовку, виконує координуючу роль у формуванні змісту навчання, розробки нормативних документів з фаху, планування навчального процесу, організації практичної підготовки студентів, методичного забезпечення навчання, проводить підготовку науково-педагогічних кадрів через аспірантуру.

Основними напрямами наукової діяльності викладачів кафедри у сфері управління персоналом за сучасних умов євроінтеграції є аспекти, пов’язані з підвищенням ефективності управління персоналом; зайнятістю у неформальному секторі економіки; управлінням мотивацією та оплатою праці; управлінням конфліктами як складової організаційної поведінки підприємства і організації; формуванням, розвитком і вдосконаленням особистісних лідерських якостей; ефективністю використання управлінського персоналу та трудового потенціалу працівників;  підвищенням ефективності стратегічного управління, місцевого самоврядування.

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ КАФЕДРИ

• освітньо-професійна програма «Управління персоналом міжнародних корпорацій» спеціальності 051 Економіка за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти;
  • освітньо-професійна програма «Управління персоналом та економіка праці» спеціальності 051 Економіка за другим (магістерським) рівнем вищої освіти;
  • освітньо-професійна програма «Місцеве самоврядування» спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування за другим (магістерським) рівнем вищої освіти;
  • освітньо-наукова програма «Економіка» спеціальності 051 Економіка за третім (освітньо-науковим) рівнем вищої освіти

Більш детальну інформацію про освітні програми можна знайти на сайті університету https://vstup.puet.edu.ua/